Wycinka drzew Częstochowa

KONTAKT: 505 926 461

504 285 720

http://wycinkadrzew-czestochowa.pl/wp-content/themes/kosiarz

wstecz dalej

O nas

Jak już z pewnością zdążyłeś się zorientować jesteśmy firmą ogrodniczą, która na częstochowskim rynku działa od 1999 roku. Już od pierwszych lat funkcjonowania naszej firmy zawsze dbaliśmy o to, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. To dzięki temu zdobywaliśmy zaufanie kolejnych Klientów, dzięki czemu stopniowo mogliśmy poszerzeć nasze usługi.

I to właśnie dzięki temu od świadczenie usług związanych z koszeniem trawy przeszliśmy aż do kompleksowych usług ogrodniczych włącznie z przycinką i wycinką drzew, a także odśnieżaniem dachów i posesji.

Oferta naszej firmy skierowana jest do tych Klientów, którym zależy na współpracy z doświadczonymi i solidnymi fachowcami. Chętnie zajmujemy się pielęgnacją zarówno niewielkich – przydomowych posesji i ogrodów, jak równięż ogromnych obszarów zieleni na terenach miejskich.

Pracując zawsze korzystamy z profesjonalnego i bezpiecznego sprzętu, a nasze działania nie kończą się na wycięciu drzewa, ale na całkowitym uprzątnięciu miejsca zlecenia. Wierzymy, że jesteśmy w stanie spełnić również Twoje oczekiwania. Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę!

Dane kontaktowe

F.U. Kosiarz II
Częstochowa
Tel. 0 505 926 461
lub 0 504 285 720
E-mail: [email protected]